Jdi na obsah Jdi na menu
 


vtipy

20. 9. 2008

Vtipy o pepíčkovy

 

Přítelkyně se ptá přítele: "Pepo, proč máš tak velikánské oči?" Pepa: "To protože, když jsem byl malý, tak jsem hodně ale hodně plakal!" Přítelkyně: "Škoda, že jsi raději víc nečůral!"

 

Učitelka přijde do první třídy a povídá tak děti, já jsem vaše třídní, jmenuji se... a teď vidí takovej blbec v první lavici a povídá třeba ty zrovna, jak ty se jmenuješ? "Pepíček" a co dělá tatínek? "zametá ulice" a maminka? "taky zametá ulice s tátou" a máš sourozence? "mám bráchu" a co ten dělá? "ten je na univerzitě v Oxfordu" ježiš takovej blb a bráchu na univerzitě v Oxfordu, a co ten tam dělá? "on prej má dvě hlavy"

 

Ve škole je zrovna výtvarka a paní učitelka se ptá Mařenky jak by sis vymalovala pokojíček Mařenka odpoví: "Na horu bych nakreslila zeleně motýlka, do leva bych nakreslila světle modře motýlka a do prava bych nakreslyla červeně motýlka. Paní učitelka vyvola Pepíčka a řekne: "A jak by sis ty Pepíčku vymaloval pokojíček?" A Pepíček odpoví na horu bych napsal černě hajzl, do leva bych napsal hnědě hajzl a do prava bych napsal tmavě modře hajzl." Tak paní učitelka řekne, aby si zítra poslechl tatínek, jak by sis vymaloval pokojíček. Tak druhý den příde Pepíček i s tatínkem do školy a paní učitelka Pepíčkovi řekne aby řekl jak by si vymaloval pokojíček. Pepíček spustí: "na horu bych napsal černě hajzl, do leva bych napsal hnědě hajzl a do prava bych napsal tmavě modře hajzl." Tatínek se zamyslí a řekne: "Máš to moc tmavý."

 

Pepíček dostane krásné, nové autíčko a maminka mu připomíná: "Co se říká?" "Nevím!" "Co říkám tatínkovi, když přinese výplatu?" "Aha! No neříkej, že to je všechno?"

 

na pískovišti, vždy když se mu nepovede bábovička tak začne: "Do psí prdele, kurva já se na to vyseru ... " Jde kolem babička a říká: "Hochu, hochu ty mluvíš tak hrubě až mi z toho leze mráz po zádech."
Pepíček: "Kdyby si slyšela mýho fotra, tak zmrzneš

 

Paní učitelka říká: "Tak děti, napíšeme si test" a Pepíček se hlásí a říká: "Paní učitelko, nemohl by jsi Jeníček sednout do prázdné lavice?" Paní učitelka odpoví: "Proč, myslíš že by od tebe opisoval?" Pepíček říká: "Ne, ale když má taháky, tak se mu nevejdou na stůl."

 

Pepíček jde ke kamarádovi si hrát, pohrajou si a Pepíček jde domu a ptá se: "Máte lžíci na boty" a kamarád odpoví: "Ne mi boty nejíme.",

 

Paní učitelka dává dětem hádanku. "Je to černé a uprostřed je díra." Přihlásí se sprosťák Pepíček, paní učitelka má obavy aby to nebylo sprosté proto děti pošle ven! "Ták Pepíčku co to je podle tebe" ptá se paní učitelka. Pepíček "gramofonová deska co jiného." Paní učitelka vyleze z okna a volá na děti "Dětí poďte do třídy píča to nebyla!"

 

Pepíček Kalianků se nudí a tak vezme telefon a vytočí náhodné číslo. Telefon zvoní v řeznictví, kde to vezme řezník a povídá: "Jaké máte přání?" A Pepíček na to: " Máte prasečí rypáček?" Řezník: "No ano, mám" Pepíček: "A máte prasečí ouška?" Řezník: "Taky mám!" Pepíček: "A telecí kopejtka?" Řezník: "Ale ovšem, i ty mám." A Pepíček na to: "Vy musíte, ale vypadat!"

 

Pepíček ve škole dostal pětku z matiky a jedna z hudebky. Příšel domu, tatínek ho začal bít a říkal své staré, von si donese pětku z matiky a ještě si potom prozpěvuje.

 

Ve 2.B se učí slušnému chování, paní učitelka se zeptá: Děti a víte kdo je ze třídy nejhodnější?
Pepíček zvedne ruku a odpoví: "Honza! Každýmu řekne Nazdar vole! a pak Naschledanou kreténe!"

 

Farář se ptá na hodině náboženství dětí: "Kdo chce jít do nebe?" Hlásí se všichni kromě Pepíčka Kalianků. "Proč ty do nebe nechceš?" "Protože maminka říkala, že mám jít ze školy rovnou domů!"

 


Paní učitelka se ve škole ptá dětí, co dělají když se ráno vzbudí. Přihlásí se pepíček: "Paní učitelko, já když se vzbudím, tak se jdu vysrat". Ale pepíčku, takhle se přece nemluví! Dále se přihlásí Anička: "Já když se vzbudím, tak si čtu noviny." A jak dlouho Aničko?" "No než se vyseru!!!"

 

Pepíček přijde domů a říká tatínkovi: "Tatínku, já jsem se jako jediný ze třídy čtyřikrát hlásil!!!" "Ano, a na co se paní učitelka ptala, Pepíčku?" "Kdo nemá domácí úkol..."

 

Ptá se učitel Pepíčka Kalianků: "Proč jsi přišel pozdě do školy?" - "Protože jsem vyšel pozdě z domu." - "A proč jsi nevyšel dřív?" - "Protože už bylo pozdě na to, abych vyšel dřív!"

 

V hodině náboženství: "Děti, kdo z vás ví, kde bydlí Bůh?" Jaroušek: "Nahoře v mracích." "To je pěkné." Pochválí ho paní učitelka. "Má ještě někdo jinou odpověď?" Jarmilka: "Bydlí v zemi, ve skalách, v trávě, všude." "To jsi řekla moc hezky. Ještě někdo... Pepíčku?" "Já to náhodou vím přesně. Pán Bůh bydlí u nás na záchodě." "Pepíčku, jak jsi na to přišel?" "Tatínek každé ráno bouchá na dveře a říká: Pane Bože, ty jseš tam ještě?"

 


Pepíček se ptá sestry: Pročpak se maluješ? Abych dobře vypadala. A kdy to začne účinkovat?

 

Paní učitelka malého Kalianka: "Pepíčku, kde máš žákovskou?" - "Náš pes mi ji snědl" - "Nelži, psi papír nejedí!" - "Ale když musel, tak ji žral!"

 

Ve škole si děti malují rodiče. Když paní učitelka příde k pepíčkové lavici ptá se: Pepíčku proč má tvůj tatínek fialové vlasy?
Pepíček odpoví: Protože nemám plešatou pastelku!!!

 

Paní učitelka zkouší Pepíčka:
učitelka: Pepíčku kdo je prezident USA?
Pepíček: nevim
učitelka: Pepíčku kdo založil světové války?
Pepíček: nevim
učitelka: Pepíčku jak je dlouhý vesmír?
Pepíček: nevim
Pepíček přijde domů a ptá se táty:
Pepíček: kdo je prezident USA?
táta: George Bush
Pepíček: tatí kdo založil světové války?
táta: Ó ta svině Hitler
Pepíček: tatí jak je dlouhý vesmír?
táta: To ještě není vědecky dokázané
Pepíček příjde do školy a paní učitelka se ptá:
učitelka: Pepíčku tak co na to tvůj táta?
Pepíček: George Bush
učitelka: Pepíčku jak se jmenuje tvůj tatínek?
Pepíček : Ó ta svině Hitler
učitelka: Pepíčku máš ty vůbec rozum?
Pepíček: To ještě není vědecky dokázané

 

    Učitel na hodině počtů se ptá:
"Kdybych měl v levé ruce sedm pomerančů a v pravé ruce osm pomerančů, co bych měl?"
A Pepíček se hned hlásí: "Velké ruce!"

 


Povídá učitelka dětem:" Děcka, prosím vás, nemluvte sprostě, pro mužské přirození je spousta výrazů a slušných, zkuste nějaké jmenovat!"
A děcka jmenuji:"Penis, pyj....", i zvedne se Pepíček a říká: "Lemrouch".
Učitelka se diví: "Lemrouch, kdes to slyšel Pepíčku?"
"Prosím paní učitelko já sem to četl v pověsti o Oldřichovi a o Boženě" i cituje z knihy: "Přijel Oldřich na koni, seskočil z koně i přiběhla k němu Božena a políbila mu lem roucha."

 


Pepíček křičí: "Mami, to maso je hrozně tvrdý!"
Maminka odpoví: "Mlč a jez, vždyť víš, že byl dědeček starej!"

 

Maminka řekne Pepíčkovi abi dosel koupit kroupi pepicek si cestou říká broky tak tedy koupí broky maminka je z neopatrnosti nasype do polívky za chvílí přijde za chvíli a pta se jestli ji neda trochu pro manžela že je nemocný tak ji teda trochu polivky dá a za chvíli sousedka přiběhne a křičí muj manzel si prdnul a zastřelil slepici.   

 

Pani ucitelka prijde do prvni tridy a pta se deti kdo zna nejake anglicke slovo. Pepicek vstane a rekne dupacka. Pani ucitelka mu rika: ale to neni anglicke slovo. Pepicek odpovida: to nevadi ale je to OK.

 

Paní učitelka dá dětem za domací úkol vymyslet tři slova. Když Pepíček příjde domů, vejde do kuchyně a maminka zrovna loupe brambory. Jedna jí spadne a ona povídá "KURVA". Pepíček si to zapamatuje a jde do obýváku uvidí tatínka a ten křičí "HURÁ". Pepíček si to zapamatuje, a jde na záchod. Na záchodě je babička chytla záchodového pavoučka a říká "MALÝ ZÁCHODODOVÝ PAVOUČEK" Pepíček si to zapamatuje. A když ho paní učitelka vyvolá, co vymyslel za slovo, Pepíček odpoví "KŮRVA". A paní učitelka mu rozčíleně povídá "Pepíčku ty asi půjdeš k panu řediteli",a Pepíček zvolal"HURÁ". Paní učitelka povídá "Pepíčku víš kdo je to pan ředitel? "MALÝ ZÁCHODOVÝ PAVOUČEK".

 

"Prosím Tě, kde tu bydlí pan Novák?". "Já Vás tam dovedu, ale nejede výtah". A tak spolu dojdou až do 12 poschodí,chlapeček ukáže na dveře a říká""Tak tady bydlí a jestli s ním chcete mluvit,tak sedí na lavičce před domem".

 


Učitelka nakreslila na tabuli jablko a ptá se dětí:
"Co jsem to nakreslila?"
Přihlásí se Pepíček: "Prdel."
Učitelka se rozplakala a vyběhla ze třídy. Za chvíli do učebny
vkročí ředitel a křičí:
"Proč jste učitelku dohnali k slzám? A proč je na tabuli nakreslená ta prdel?

 

Paní učitelka : "Tak děti, pověděli jsme si, co je to morální poučení a do zítřka si nějaký takový příběh s morálním poučením připravíte za domácí úkol."
Druhý den ve škole:
"Tak, Janičko, pověz nám svůj příběh s morálním poučením." "My máme doma farmu a hodně slepic, které snašejí vajíčka. Jednou jsme naložili všechny vajíčka do velikého koše a jeli jsme je prodat na trh. Když jsme jeli přes přejezd, auto nadskočilo a všechny vajíčka se nám rozbila. A morální poučení je, že nemáme mít všechny vajíčka v jednom koši."
"To je pěkný příběh. A co ty, Haničko?"
"My máme taky farmu, ale prodáváme kuřata. Měli jsme strašně moc vajíček a těšili jsme se, kolik kuřátek se nám vylíhne, ale vylihlo se jich jen devět. A morální poučení je, že nemáme počítat kuřata, dokud se nevylíhnou."
"To je taky pěkný příběh, Haničko.
"A co si připravil Pepíček?"
"Můj strejda Bob dělal pilota ve Vietnamu. Jednou ho trefili, tak strejda Bob vyskočil padákem a měl sebou jenom flašku whisky, mačetu a kulomet. Ještě ve vzduchu vypil všechnu whisky a dopadl přímo mezi nepřátelské vietnamce! Kulometem jich sedmdesát postřílel, než mu došly náboje. Potom jich mačetou sto padesát rozsekal, než se mu mačeta ztupila a zlomila. A potom jich holýma rukama dvě stovky uškrtil a roztrhal a potom utekl zpátky domů."
"No ale Pepíčku, jaké je v tom morální poučení?"
"Neserte strejdu Boba, když se ožere!"

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář