Jdi na obsah Jdi na menu
 


zaměstnanci

17. 9. 2008

Zaměstnanci

Jelikož je těžké řídit klub sám, můžete najmout pár zaměstnanců, kteří Vám s chodem klubu pomohou.
Trenér: Trenér je zárukou toho, že se při správně nastaveném tréninku budou Vaši hráči zlepšovat, je jedním z klíčů k úspěchu.
Doktor: Hráči přicházejí k úrazům a budou k nim přicházet, takový je fotbal. Doktor dohlíží nad jejich správnou léčbou a včasným uzdravením.
Správce stadiónu: Vaše hřiště potřebuje svého opatrovatele. Můžete najmout správce stadiónu, aby se o to postaral. Jeho sekačka, hnojiva a moře zkušeností se Vám budou hodit. Špatný stav hřiště má totiž za následek pokuty, pokles nálady v týmu nebo dokonce ke kontumacím.
Asistent manažera: Každý potřebuje dovolenou. Když na ní jste, pár nejdůležitějších rozhodnutí za Vás udělá asistent manažera. Dobrý asistent Vám také nezapomene připomenout blížící se vypršení smlouvy hráče a pomáhá Vám při přestupech.
Skaut: Skaut Vám pomůže najít dobré hráče na přestupovém trhu. Také pomáhá při vyjednávání smluv s hráči.
Fyzioterapeut: Stará se o fyzické zdraví Vašich hráčů, díky němu klesá jejich náchylnost ke zranění.
Šéftrenér mládeže: Má pod palcem budoucnost klubu - mládež. Čím lepší má hodnocení, tím více hráčů z juniorky dosáhne kvality k zařazení do Vašeho prvního týmu. Mějte na paměti, že veškeří jím vytrénovaní junioři přebírají jeho národnost.
Konec kariéry: Zaměstnanci pracují do 65 let. Potom již není možné jejich smlouvu prodloužit. Zůstanou jen do vypršení stávající smlouvy.
Kurz: K vylepšení hodnocení Vašich zaměstnanců je můžete posílat na kurzy.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář